Používáním tohoto webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Více informací

Potvrzení

Kliknutím na tlačítko níže potvrzujete, že je Vám více než 18 let.

Popela

Vinařství založil v roce 1994 Stanislav Popela v jihomoravské obci Perná. Vinařství obhospodařuje přes 24 hektarů vlastních vinic v katastru obcí Perná a Bavory v mikulovské vinařské podoblasti a snaží intenzivně využívat tento jedinečný terroir. Vinařství si zakládá na svém původu, rodinné tradici, respektu k tradičním hodnotám a lokalitě. Získávání a předávání nových zkušeností, odborných poznatků i vzdělávání v oboru je ve vinařství důležitou a nezbytnou součástí.

Snažíme se intenzivně využívat naši polohu a místní terroir. Viniční tratě jsou situovány v mikulovské vinařské podoblasti. Vinice se nachází v různých polohách na jihozápadních svazích přímo pod Pálavou. Svahy, na kterých se vinohrady nachází jsou především charakteristické svým výhřevným podkladem, vápenatým půdním podložím a mineralitou. Místní klimatické podmínky, polohy vinic a půdní složení jsou jedny z nejlepších v na Jižní Moravě.


Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Vína a sekty prodáváme výhradně starším 18 let.